Anglicky mluvící stylisti v Praze
SWEET 
HEAVY FRESH

V našem kadeřnictví mluvíme česky, anglicky a španělsky. Nacházíme se v centru Prahy, kousek od metra IP Pavlova. Těšíme se

na Vaší návštěvu.

1/1

O nás

Kadeřnice s dlouhou mezinárodní zkušeností. Lucie mluví česky, anglicky a španělsky. Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

 

Objednat termín u Lucie

"Jmenuji se Lucie, jsem zakladatelka Sweet Heavy Fresh. Jako kadernice pracuji již 15 let. Vyučila jsem se v Praze, kde jsem po sléze začala pracovat v kadeřnictví Hair Gods. Po několika letech jsem měla pocit, že se musím rozvíjet dál a proto jsem se rozhodla odjet do Londýna. 

V Londýně jsem byla téměř 2 roky. Byla to neskutečná zkušenost, za kterou jsem nesmírně šťastná. Avšak netrvalo dlouho a deštivé dny mě vyhnaly. Rozhodla jsem se přestěhovat do slunné Barcelony, kde jsem strávila 4 roky.

Od roku 2015 se Berlin stal mým dalším domovem. Berlin je neuvěřitelně inspirativní a bláznivé město,které je stále v pohybu.

Zároveň se ráda vracím zpět do Prahy a proto jsem se rozhodla pendlovat mezi oběma městy."

Kadeřnice s dlouhou zkušeností. Pawla mluví česky a španělsky. Objednat termín u Pawly online nepo telefonicky; +420733508516

Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

 

Objednat termín u Pavla

 

"Jmenuji se Pawla, v kadeřnickém prostředí se pohybuji odjakživa. Má matka je také kadeřnice, takže od dětství jsem s ní trávila v salónu mnoho času a později jí i pomáhala. Ačkoliv jsem v tomto oboru nikdy nechtěla pracovat, vystudovala a odmaturovala jsem na gymnáziu a premýšlela i o vysoké škole,ale nakonec jsem se po pár letech přeci jen rozhodla vyučit jako kadeřnice a poté se v roce 2002 odstěhovala do Prahy.

V roce 2004 jsem se zúčastnila mistrovství ČR v panské účesové tvorbě a umístila se na 2. místě. Tentýž rok jsem začala pracovat pro Aquatrro, později K.O. Hair god’s, kde jsem se seznámila se značkou Tigi a novými technikami stříhání. Zúčastnila jsem se různých školení a byla i na akademii v Londýně. Od roku 2008 jsem se osamostatnila a pracuji jako OSVČ.

Mezi mé zájmy patří španělština a hispánská kultura všeobecně, tanec, hudba, zvířata. Také zdravý životní styl a osobní rozvoj."

Renata je skvělá a kreativní kadeřnice s velkým  nadsěním pro svou práci. Mluví anglicky a česky.
Zde se můžete objednat k Renatě. 
Objednat termín u Renata online nepo telefonicky; +420 608 481 777 Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

Objednejte se online zde

 

"Jmenuji se Renata a specializuji se na stříhání. Střihám panské i dámské a mimo jiné i dětské. I přesto, že jsem vystudovala kadeřničinu, tak ještě větší zájem ve mně vzbuzovala móda. Proto jsem se rozhodla pro kurz zaměřený na módní styling v Central Saint Martins v Londýně s doměním, že se budu věnovat módě.

Někdy jsou však cesty života nevyzpytatelné. Začala jsem pracovat v Toni and Guy v Londýně na recepci a netrvalo dlouho a opět se ve mě probudila láska k vlasům. A tak jsem  začala Toni&Guy akademii v Londýně a posléze má kariéra mohla začít v Toni&Guy Prague, kde jsem byla 4 roky.

 

Miluju kreativitu a velmi se zajímám o životní prostředí a o péči o naši planetu."

Contact

ADDRESS

OPENING HOURS

Lublaňská 39

12000 Prague

Mon - Fri :

10am - 8pm

Sat - Sun :

11am - 8pm

CONTACT US

You can send message to us from chat or call

+420 720 022 384

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now