top of page
LOGO Sweet Heavy Fresh .jpeg

Anglicky mluvící stylisti v Praze

V našem kadeřnictví mluvíme česky, anglicky a španělsky. Nacházíme se v centru Prahy, kousek od metra IP Pavlova. Těšíme se

na Vaší návštěvu.

sweet-heavy-fresh-hairdressers.jpeg

O nás

Kadeřnice s dlouhou mezinárodní zkušeností. Lucie mluví česky, anglicky a španělsky. Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

 

Objednat termín u Lucie

"Jmenuji se Lucie, jsem zakladatelka Sweet Heavy Fresh. Jako kadernice pracuji již 15 let. Vyučila jsem se v Praze, kde jsem po sléze začala pracovat v kadeřnictví Hair Gods. Po několika letech jsem měla pocit, že se musím rozvíjet dál a proto jsem se rozhodla odjet do Londýna. 

V Londýně jsem byla téměř 2 roky. Byla to neskutečná zkušenost, za kterou jsem nesmírně šťastná. Avšak netrvalo dlouho a deštivé dny mě vyhnaly. Rozhodla jsem se přestěhovat do slunné Barcelony, kde jsem strávila 4 roky.

V roce 2015 se Berlin stal mým dalším domovem. Berlin je neuvěřitelně inspirativní a bláznivé město,které je stále v pohybu.

V současné době žiji a pracuji v Praze."

6V6A7281.jpg

Kadeřnice s dlouhou zkušeností. Pawla mluví česky a španělsky. Objednat termín u Pawly online nebo telefonicky; +420733508516

Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

 

Objednat termín u Pawly

 

"Jmenuji se Pawla, v kadeřnickém prostředí se pohybuji odjakživa. Má matka je také kadeřnice, takže od dětství jsem s ní trávila v salónu mnoho času a později jí i pomáhala. Ačkoliv jsem v tomto oboru nikdy nechtěla pracovat, vystudovala a odmaturovala jsem na gymnáziu a přemýšlela i o vysoké škole,ale nakonec jsem se po pár letech přeci jen rozhodla vyučit jako kadeřnice a poté se v roce 2002 odstěhovala do Prahy.

V roce 2004 jsem se zúčastnila mistrovství ČR v pánské účesové tvorbě a umístila se na 2. místě. Tentýž rok jsem začala pracovat pro Aquatrro, později K.O. Hair god’s, kde jsem se seznámila se značkou Tigi a novými technikami stříhání. Zúčastnila jsem se různých školení a byla i na akademii v Londýně. Od roku 2008 jsem se osamostatnila a pracuji jako OSVČ.

Mezi mé zájmy patří španělština a hispánská kultura všeobecně, tanec, hudba, zvířata. Také zdravý životní styl a osobní rozvoj."

6V6A7343.jpg

Vladimir je skvělý a kreativní kadeřník. Mluví česky. Objednej se u Vladimíra online. Prosím dávejte pozor, aby jste zvolili správného stylistu předtím než si vyberete čas.

Objednejte se online zde

 

Objednat se můžete i mimo otevírací dobu na tel: +420 777 133 539

 

"Mám 23 let praxe v kadeřnictví. Specializuju se na blond odstíny, malýrovací techniky jako je BABYLIGHTS, MIKROMELÍR, BALAYAGE A CONTOURING. 
Upřednostňují bezúdržbové střihy vlasů a to jak na krátkých precizních střizích až po dlouhé vlasy podtrhující ženskost a přirozenost. Pravidelné školení je samozřejmostí. 
Několikrát jsem se účastnil soutěží WELLA TREND VISION.  
Koníčky: práce, cestování, výborné jídlo a pití."

6V6A7506.jpg

Objednat termín u Moniky zde

Objednat se můžete i mimo otevírací dobu na tel: +420 725 862 190.

"Ahoj, jmenuji se Monika, moje specializace je barvení, ale také  stříhání pánské, dámské, ale i dětské.  

Kadeřničině se věnuji už od 15 let . Jako malá jsem stříhala všechny Barbíny, takže má volba byla jasná :) Miluji vše co se tyče kadeřnictví a vše kolem. 

 

Mé začátky byli v Hair Gods ( kde jsme pracovali společně s Lucií a Pavlou několik let a teď po několika letech se naše cesty opět zkřížily).

Po nějaké době jsem si udělala kurz koloristky v Toni and Guy. Mám velké zkušenosti  se značkou Schwarzkopf a spousty školení. 

 

V roce 2014 jsem si odskočila na mateřskou  a nyní se s velkou chutí vracím zpět .

Na práci a nové zákaznice se uz moc těším! 

 

Můj styl je přirozenost, lehkost, vzdušnost."

6V6A7212.jpg

Objednejte se online zde

 

"Jmenuji se Bára. S modeláží nehtů jsem začala v roce 2003, kdy jsem udělala kurz v TROSANI. v té době jsem studovala na střední pedagogické škole. I přesto jsem se stále modeláži nehtů věnovala. V roce 2022 jsem absolvovala rekvalifikační kurz v ALESSANDRO, abych měla možnost vyhovět s požadavky více klientkám.

Mám ráda kreativitu a modeláž nehtů je pro mě relax. Moc se těším na setkání s novými zákaznicemi."

Bara.jpeg
bottom of page