IMG_2137_edited_edited.jpg

Anglicky mluvící stylisti v Praze
SWEET 
HEAVY FRESH

V našem kadeřnictví mluvíme česky, anglicky a španělsky. Nacházíme se v centru Prahy, kousek od metra IP Pavlova. Těšíme se

na Vaší návštěvu.

untitled_hdr3
press to zoom
untitled_hdr6
press to zoom
untitled_hdr10
press to zoom
untitled_hdr11
press to zoom
_mg_7579
press to zoom
untitled_hdr12
press to zoom
untitled_hdr14
press to zoom
_mg_7563
press to zoom
_mg_7641
press to zoom
1/1
sweet-heavy-fresh-hairdressers.jpeg

O nás

Kadeřnice s dlouhou mezinárodní zkušeností. Lucie mluví česky, anglicky a španělsky. Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

 

Objednat termín u Lucie

"Jmenuji se Lucie, jsem zakladatelka Sweet Heavy Fresh. Jako kadernice pracuji již 15 let. Vyučila jsem se v Praze, kde jsem po sléze začala pracovat v kadeřnictví Hair Gods. Po několika letech jsem měla pocit, že se musím rozvíjet dál a proto jsem se rozhodla odjet do Londýna. 

V Londýně jsem byla téměř 2 roky. Byla to neskutečná zkušenost, za kterou jsem nesmírně šťastná. Avšak netrvalo dlouho a deštivé dny mě vyhnaly. Rozhodla jsem se přestěhovat do slunné Barcelony, kde jsem strávila 4 roky.

Od roku 2015 se Berlin stal mým dalším domovem. Berlin je neuvěřitelně inspirativní a bláznivé město,které je stále v pohybu.

Zároveň se ráda vracím zpět do Prahy a proto jsem se rozhodla pendlovat mezi oběma městy."

_mg_7620_edited.jpg

Kadeřnice s dlouhou zkušeností. Pavla mluví česky a španělsky. Objednat termín u Pavly online nebo telefonicky; +420733508516

Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

 

Objednat termín u Pavly

 

"Jmenuji se Pavla, v kadeřnickém prostředí se pohybuji odjakživa. Má matka je také kadeřnice, takže od dětství jsem s ní trávila v salónu mnoho času a později jí i pomáhala. Ačkoliv jsem v tomto oboru nikdy nechtěla pracovat, vystudovala a odmaturovala jsem na gymnáziu a přemýšlela i o vysoké škole,ale nakonec jsem se po pár letech přeci jen rozhodla vyučit jako kadeřnice a poté se v roce 2002 odstěhovala do Prahy.

V roce 2004 jsem se zúčastnila mistrovství ČR v pánské účesové tvorbě a umístila se na 2. místě. Tentýž rok jsem začala pracovat pro Aquatrro, později K.O. Hair god’s, kde jsem se seznámila se značkou Tigi a novými technikami stříhání. Zúčastnila jsem se různých školení a byla i na akademii v Londýně. Od roku 2008 jsem se osamostatnila a pracuji jako OSVČ.

Mezi mé zájmy patří španělština a hispánská kultura všeobecně, tanec, hudba, zvířata. Také zdravý životní styl a osobní rozvoj."

_mg_7695_edited.jpg

Renata je skvělá a kreativní kadeřnice s velkým  nadsěním pro svou práci. Mluví anglicky a česky.
Zde se můžete objednat k Renatě. 

Objednat termín u Renaty online nebo telefonicky; +420 608 481 777 Prosím dejte pozor, aby jste zvolili správnou stylistku předtím než si vyberete čas.

Objednejte se online zde

 

"Jmenuji se Renata a specializuji se na stříhání. Stříhám pánské i dámské a mimo jiné i dětské. I přesto, že jsem vystudovala kadeřničinu, tak ještě větší zájem ve mně vzbuzovala móda. Proto jsem se rozhodla pro kurz zaměřený na módní styling v Central Saint Martins v Londýně s doměním, že se budu věnovat módě.

Někdy jsou však cesty života nevyzpytatelné. Začala jsem pracovat v Toni and Guy v Londýně na recepci a netrvalo dlouho a opět se ve mě probudila láska k vlasům. A tak jsem  začala Toni&Guy akademii v Londýně a posléze má kariéra mohla začít v Toni&Guy Prague, kde jsem byla 4 roky.

 

Miluju kreativitu a velmi se zajímám o životní prostředí a o péči o naši planetu."

image2.jpeg

Vladimir je skvělý a kreativní kadeřník. Mluví česky. Objednej se u Vladimíra online. Prosím dávejte pozor, aby jste zvolili správného stylistu předtím než si vyberete čas.

Objednejte se online zde

Objednat se můžete i mimo otevírací dobu na tel: +420 777 133 539

 

"Jmenuji se Vladimír. Moje cesta ke kadeřnickému křeslu začala před rokem 2000. Kdy jsem se rozhodl věnovat tomuto úžasnému řemeslu. Kde miluji kreativitu, osobní přístup, naslouchání přání klientkám a volnou ruku. Mojí prioritou je osobní přístup, ve kterém chci ženu udělat spokojenou samu se sebou v každém věku.

Zkušenosti jsem sbíral v salonu centru Prahy a na mnoha kurzech od vlasové značky Wella. Velkou inspirací mi bylo účasti na kadeřnických soutěží Wella Trend Vision Award. Od roku 2017 jsem se osamostatnil ve svém hotelovém kadeřnictví, které bohužel roku 2020 bylo uzavřeno z důvodu Coronaviru.  

Mám rád komunikaci, kreativitu a psychologii."

image1.jpeg
mona.jpg

Objednat termín u Moniky 

Objednat se můžete i mimo otevírací dobu na tel: +420 725 862 190.

"Ahoj, jmenuji se Monika, moje specializace je barvení, ale také  stříhání pánské, dámské, ale i dětské.  

Kadeřničině se věnuji už od 15 let . Jako malá jsem stříhala všechny Barbíny, takže má volba byla jasná :) Miluji vše co se tyče kadeřnictví a vše kolem. 

 

Mé začátky byli v Hair Gods ( kde jsme pracovali společně s Lucií a Pavlou několik let a teď po několika letech se naše cesty opět zkřížily).

Po nějaké době jsem si udělala kurz koloristky v Toni and Guy. Mám velké zkušenosti  se značkou Schwarzkopf a spousty školení. 

 

V roce 2014 jsem si odskočila na mateřskou  a nyní se s velkou chutí vracím zpět .

Na práci a nové zákaznice se uz moc těším! 

 

Můj styl je přirozenost, lehkost, vzdušnost."

Objednejte se online zde

 

"Jmenuji se Bára. S modeláží nehtů jsem začala v roce 2003, kdy jsem udělala kurz v TROSANI. v té době jsem studovala na střední pedagogické škole. I přesto jsem se stále modeláži nehtů věnovala. V roce 2022 jsem absolvovala rekvalifikační kurz v ALESSANDRO, abych měla možnost vyhovět s požadavky více klientkám.

Mám ráda kreativitu a modeláž nehtů je pro mě relax. Moc se těším na setkání s novými zákaznicemi."

Bara.jpeg